Audiovizualinė komunikacija ir reklama - Viskas apie tai kaip audiovizualiniais kanalais pasiekti norimų rezultatų. Audio reklama Video reklama Efektyvi reklama Mokesčiai LATGA-A
LT EN
Audio reklama Video reklama Efektyvi reklama Reklamos technologijos - Digital Signage


Neverta nei sakyti, kad muzika yra tiesiausias kelias link žmogaus emocijų. Muzika priverčia pasijausti laimingam, ar liūdnam, atpalaiduoja ar suteikia energijos. Ji gali įtikinti Jūsų klientus, kad Jūs suprantate jų poreikius, vien išgirdus pirmuosius artimos širdžiai melodijos akordus. Muzikos galia priverčia siausti minias savo stabų koncertuose, sukuria jaunimo subkultūras, pažadina malonius prisiminimus išgirdus „senų gerų laikų“ melodiją. Štai kodėl svarbu tinkamai išnaudoti muzikos teikiamas galimybes. Kartu sukurkime Jūsų muzikinį identitetą iš įvairaus žanro žinomos ar nepriklausomų autorių muzikos.
 
 
Kodėl verta rinktis žinomų autorių ir atlikėjų muziką?

  • Ryškiausios šiandienos bei praeities žvaigždės.
  • Gerai tarptautiniu mastu iškomunikuoti, lengvai atpažistami bei prekinio ženklo vertybėms lengvai priderinami kūriniai.
  • Platus stilių/žanrų pasirinkimas.
  • Grojaraščiai sudaromi pagal individualius poreikius — jaunimo mėgstama muzika ar klasikinė, atpalaiduojanti ar sukurianti prabangos įspūdį — tai, ko reikia Jums.
  • Žinoma muzika padeda, norint pritraukti konkretų gyvenimo stilių/būdą išpažistančių vartotojų dėmesį — pvz. Klasikinio — solidus, rimtas; Rock — maištingas, veržlus; Pop — nerūpestingas; Elektroninis — modernus ir t.t.
Automobilių nuoma